Witamy w naszej galerii!


Jesteśmy młodą polską galerią reprezentującą malarstwo, grafikę i plastykę białoruskich artystów w polskiej przestrzeni kulturowej.
Na naszej stronie internetowej prezentujemy około pięciuset prac piętnastu artystów, których prace były wystawiane na wielu międzynarodowych konkursach i wystawach, a także znajdują się w zbiorach wielu znaczących muzeów i kolekcji prywatnych na całym świecie.
Wszystkich naszych artystów łączy głębokie zainteresowanie wspólną historią narodów białoruskiego i polskiego, a także przywiązanie do ideałów humanistycznych. Nasi artyści są również często zaangażowani w działalność społeczną i charytatywną.
Chcielibyśmy, aby nasza galeria Zielony Most stała się pomostem między sąsiednimi krajami, miejscem, w którym możliwy jest dialog i współpraca między artystami z Polski, Ukrainy i Białorusi.

Galeria Sztuki „Zielony Most”

Ciesz się podróżą do świata piękna, odkryj wyjątkowość naszych obrazów i pozwól swojej duszy rosnąć i kwitnąć w otoczeniu nieopisanego piękna i sztuki!

Zadać pytanie

Wypełnij poniższe pola, a nasi menedżerowie skontaktują się z Tobą, aby omówić wszystkie szczegóły i pytania, które Cię interesują